UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo policja i szkola. Takiemu idiocie to min 10 lat dowalic i 200tys kary za to ze pijany chcial autobusem dzieci ze szkoly wiezc. W autobusach obowiazkowo powinny byc czujniki alkocholu( wypiles to nie odpalisz)

Gość 123