Jest akt oskarżenia ws. zabójstwa na Władysława IV
Akt oskarżenia ws. zabójstwa na Władysława IV trafił do Sądu Okręgowego w Elblągu (fot. arch. AD)
Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie zabójstwa, do jakiego doszło w kwietniu 2016 r. w jednym z mieszkań przy ul. Władysława IV. Wówczas od ciosu zadanego nożem zginął jeden z uczestników libacji alkoholowej. Za zbrodnię będzie odpowiadał 31-letni mężczyzna, który nie przyznaje się do winy. Grozi mu dożywocie.