UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja jako siostra jestem zdania że powinien gnić w wiezieniu! Nikt nie wyrzadza takiej krzywdy drugiej osobie by ta mogla odbierac jemu życie! pomyslcie czasem zanim cos napiszecie. Albo badzcie na tyle odwazni i podpiszcie sie swoim nazwiskiem. .. SPOCZYWAJ W SPOKOJU
Siostra