UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Młody człowiek który za szybko odszedł a mógł jeszcze naprawić swoje błędy i żyć długo,ale widocznie nie każdy mu tego życzył, i co nie każdy wie że też może go to spotkać i jak wtedy by się czuła jego rodzina i znajomi jak pisali by takie komentarze.?????
KUZYN. Amen.