UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Młody człowiek który za szybko odszedł a mógł jeszcze naprawić swoje błędy i żyć długo,ale widocznie nie każdy mu tego życzył, i co nie każdy wie że też może go to spotkać i jak wtedy by się czuła jego rodzina i znajomi jak pisali by takie komentarze.?????

KUZYN. Amen.

Anuluj