UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Młody człowiek który za szybko odszedł a mógł jeszcze naprawić swoje błędy i żyć długo,ale widocznie nie każdy mu tego życzył, i co nie każdy wie że też może go to spotkać i jak wtedy by się czuła jego rodzina i znajomi jak pisali by takie komentarze.?????

KUZYN. Amen.