Wybrany wątek opinii
kto to był?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Gość o ksywie sponsor.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
A ja jako siostra jestem zdania że powinien gnić w wiezieniu! Nikt nie wyrzadza takiej krzywdy drugiej osobie by ta mogla odbierac jemu życie! pomyslcie czasem zanim cos napiszecie. Albo badzcie na tyle odwazni i podpiszcie sie swoim nazwiskiem. .. SPOCZYWAJ W SPOKOJU
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Jeżeli tak oceniasz człowieka to nie zasługujesz na szacunek; Pamiętaj wszystkie słowa wypowiedziane wrócą do ciebie ze zdwojoną siłą. Pamiętaj na przyszłość o tym.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0