Wybrany wątek opinii

kto to był?
(2017.01.25)
Gość o ksywie sponsor.
(2017.01.26)
A ja jako siostra jestem zdania że powinien gnić w wiezieniu! Nikt nie wyrzadza takiej krzywdy drugiej osobie by ta mogla odbierac jemu życie! pomyslcie czasem zanim cos napiszecie. Albo badzcie na tyle odwazni i podpiszcie sie swoim nazwiskiem. .. SPOCZYWAJ W SPOKOJU
Siostra (2017.01.30)
Jeżeli tak oceniasz człowieka to nie zasługujesz na szacunek; Pamiętaj wszystkie słowa wypowiedziane wrócą do ciebie ze zdwojoną siłą. Pamiętaj na przyszłość o tym.
Pola784 (2017.01.30)
Powrót do komentarzy