Garażowi włamywacze zatrzymani
fot. policja
Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty kilkunastu kradzieży z włamaniem. Za cel obrali sobie garaże. Działali na terenie Elbląga oraz okolicznych miast i miejscowości. W celu gromadzenia pozyskanych z kradzieży przedmiotów wynajęli nawet garaż. Sprawcami zajęli się policjanci.