UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jumak - Kolego @Jumak- "Podkowę" mocujesz na stałe na ramie przy tylnym kole i w ogóle ona w niczym nie przeszkadza. Bardzo praktyczna rzecz popularna w krajach zachodu, a u nas wręcz jakby nieznana. I w sumie dopiero w Holandii dowiedziałem się, że takie coś istnieje. A U-Locka można zamontować przy ramie, a w razie czego odczepić i zostawić w garażu (czy tam gdzie) jeśli wiemy, że nie będziemy pozostawiać roweru poza wzrokiem. Po prostu przestrzegam przed popełnianiem błędu wielu ludzi i też mojego kiedy kiedyś zapinając rower zapinką za 20 -30 zł poszedł mi się wietrzyć rower za 2 koła. Co na tamte czasy była wyższa półka.
Tomecki