UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowieku co Ty bredzisz??? Garaże mogły być otwarte a gnój jeden z drugim nie powinien tam wchodzić a tym bardziej co kolwiek ruszać!!! Ale w naszym kraju społeczeństwo jak i również sądy i policja próbują winą obarczyć poszkodowanego - bo tak najłatwiej. NIE TWOJE NIE RUSZAJ - wtedy jakość zabezpieczenia nie ma zbaczenia.

Johny deer

Anuluj