UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Człowieku co Ty bredzisz??? Garaże mogły być otwarte a gnój jeden z drugim nie powinien tam wchodzić a tym bardziej co kolwiek ruszać!!! Ale w naszym kraju społeczeństwo jak i również sądy i policja próbują winą obarczyć poszkodowanego - bo tak najłatwiej. NIE TWOJE NIE RUSZAJ - wtedy jakość zabezpieczenia nie ma zbaczenia.
Johny deer