14
23.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co? Będziesz polegał tylko na tym, że nie powinni kraść? Co za skrajnie naiwne podejście, normalnie gratuluje. Też bym chciał aby nie istnieli złodzieje, ale nie żyjemy w bajkowej krainie. Oczywiście złodziei powinno się karać surowo, dużo surowiej niż obecnie. Ale gdy ktoś zabezpiecza rower jakimś tanim szrotem albo o zgrozo wcale to noech potem nie płacze.
Tomecki (2018.11.25)
@Johny deer - Aha, i nikt nie obarcza winą poszkodowanego, przestań już wymyślać fałszywe teorie. Winny jest złodziej a okradziony to poszkodowany. Ja osobiście po otrzymaniu swego czasu bolesnej nauczki staram się zabezpieczać mienie na ile to możliwe. Na odnalezienie przez Policję mienia i zwrot z zasady nie liczę.
Tomecki (2018.11.25)
Kup se kludke za ile chcesz moim zdaniem nie mieli prawa tego ruszać choćby była nawet z papieru ....stoisz chyba na rynku i sprzedajesz te kludki
(2018.11.26)
Proponuję obciąć ręce, i nie będzie miał czym kraść. Te typy i tak całe życie robią dokładnie to samo. Kradną.
(2018.11.26)

info

0  
  0