Dwa groźne zdarzenia, dwa mandaty i zatrzymane prawo jazdy
fot. policja
Do groźnej kolizji doszło dziś (2 sierpnia) przed godz. 8 na drodze S22. Niedługo później policjanci z Pasłęka zatrzymali do kontroli 56-letniego kierującego citroenem, który przekroczył dozwoloną prędkość aż o 61 km/h. Wspólnym mianownikiem tych dwóch zgoła oddzielnych sytuacji była nieostrożność i brawura kierujących. W obu przypadkach sytuacje zakończyły się mandatami.