UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stracila panowanie wiec narazila innych uczestniow ruchu drogowego. Tylko szczesliwym zbiegiem okoilicznosci nikogo nie bylo na torze jazdy samochodu. Mandat jak najbardziej słuszny.

HvK

Anuluj