UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stracila panowanie wiec narazila innych uczestniow ruchu drogowego. Tylko szczesliwym zbiegiem okoilicznosci nikogo nie bylo na torze jazdy samochodu. Mandat jak najbardziej słuszny.
HvK
Stracila panowanie wiec narazila innych uczestniow ruchu drogowego. Tylko szczesliwym zbiegiem okoilicznosci nikogo nie bylo na torze jazdy samochodu. Mandat jak najbardziej słuszny.
HvK