UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ach ta nasza policja!!! zamiast pouczyć kobiete i wesprzec to ja ukarali, przecież sama poniosła większe straty, przeżyła mase strachu a w tym nie naraziła innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. dla mnie upodlenie dla policji i 0 szacunku dla nich!!!