UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja powiem więcej a mianowicie mandat był zbyt mały. Ja bym go co najmniej potroił. Zresztą u nas za brawurę są zbyt małe kary. Na zachodzie jakoś wyciągają odpowiednie wnioski, bo karzą czasami niemiłosiernie a u nas to za bardzo się cackają, dlatego nie ma efektów, patrząc jak jeżdżą u nas królowie szos.


Anuluj