Wybrany wątek opinii
ach ta nasza policja!!! zamiast pouczyć kobiete i wesprzec to ja ukarali, przecież sama poniosła większe straty, przeżyła mase strachu a w tym nie naraziła innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. dla mnie upodlenie dla policji i 0 szacunku dla nich!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
12
Stracila panowanie wiec narazila innych uczestniow ruchu drogowego. Tylko szczesliwym zbiegiem okoilicznosci nikogo nie bylo na torze jazdy samochodu. Mandat jak najbardziej słuszny.
Do moderacji
Odpowiedz
12
0