Braniewo: 120km/h w terenie zabudowanym

6
10.06.2015
Braniewo: 120km/h w terenie zabudowanym
Funkcjonariusze drogówki odebrali na najbliższe 3 miesiące prawo jazdy obywatelowi Rosji. 51-latek został zatrzymany do kontroli w Braniewie, a policyjny pomiar wykazał, że kierowca jechał po mieście z prędkością 120km/h. Od czasu nowelizacji przepisów, wprowadzającej zaostrzone kary dla piratów drogowych, to już 4 przypadek na terenie powiatu, gdy funkcjonariusze zatrzymują uprawnienia.
Dzisiaj po godz.8.00 patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli nadjeżdżającego mercedesa. Pomiar prędkości wykazał przekroczenie obowiązującej prędkości o 70 km/h. Za kierownicą pojazdu siedział 51-letni obywatel Rosji. Mężczyznę pędzącego 120km/h ukarano mandatem w wysokości 400 zł oraz zatrzymano jego prawo jazdy. Teraz przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł prowadzić pojazdów.
   Opisany przypadek jest już 4 w powiecie braniewskim, gdy wobec piratów drogowych funkcjonariusze stosują zaostrzone przepisy.
   
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ciszewska dlaczego łżesz? Nie będzie mógł prowadzić pojazdów tylko na terenie Polski a u siebie to możesz go. .. 4 przypadek w tym dwóch rusków w ostatnich dwóch dniach a każdy z nich na drugi dzień ma już nowe prawko. Hihi.
(2015.06.10)

info

3  
  0
Rusek u siebie zgłosi, że zwyczajnie zgubił prawo jazdy i tyle. Za to w tygodniu patrol policji dzielnie pilnuje prędkości na nas. Za to kiedy Rosjanie jeżdżą w weekendy tak policji na drogach nie widać. Przypadek?
Spust_krokodyla (2015.06.10)

info

3  
  0
Boją się Ruskich jak ognia a tych co złapali to już musieli bo ludzie zgłaszali że brak reakcji.
(2015.06.10)

info

1  
  1
Dlaczego 400 nie 500?
(2015.06.10)

info

4  
  0
bo się bali
(2015.06.10)

info

2  
  0
Czym tak straszny jest rosyjski konsument parówek, że go boi się nawet Policja?
(2015.06.11)

info

1  
  0