UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rusek u siebie zgłosi, że zwyczajnie zgubił prawo jazdy i tyle. Za to w tygodniu patrol policji dzielnie pilnuje prędkości na nas. Za to kiedy Rosjanie jeżdżą w weekendy tak policji na drogach nie widać. Przypadek?

Spust_krokodyla

Anuluj