UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rusek u siebie zgłosi, że zwyczajnie zgubił prawo jazdy i tyle. Za to w tygodniu patrol policji dzielnie pilnuje prędkości na nas. Za to kiedy Rosjanie jeżdżą w weekendy tak policji na drogach nie widać. Przypadek?
Spust_krokodyla