UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rusek u siebie zgłosi, że zwyczajnie zgubił prawo jazdy i tyle. Za to w tygodniu patrol policji dzielnie pilnuje prędkości na nas. Za to kiedy Rosjanie jeżdżą w weekendy tak policji na drogach nie widać. Przypadek?

Spust_krokodyla