Awantura z nożem w tle

12
21.05.2017
Awantura z nożem w tle
Policjanci interweniowali po kłótni do jakiej doszło pomiędzy dwójką braci. W jej trakcie młodszy z braci 27-letni Paweł Z. miał ugodzić starszego brata nożem. Jak wynika z ustaleń mężczyźni pokłócili się w trakcie picia alkoholu.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (20 maja) około godziny 13, przy ul. Skrzydlatej. Tam, dwaj przyrodni bracia 27-latek oraz 41-latek mieli razem pić alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni i szarpaniny. Młodszy z braci miał wybiec za starszym z mieszkania i tam ugodzić go nożem w klatkę piersiową. 41-letni mężczyzna został po tym przewieziony do szpitala, natomiast jego 27-letniego przyrodniego brata zatrzymali policjanci. Mężczyzna próbował ukryć się w mieszkaniu a nawet uciekać przez okno – założono mu kajdanki. Zabezpieczono także nóż. Zanim 27-latek trafił do policyjnego aresztu najpierw pozostał w szpitalu pilnowany przez policjantów na otruciu alkoholowym. Trafił następnie do policyjnego aresztu. Badanie alkotestem dało wynik 2,6 promila alkoholu w organizmie. 41-letni brat zatrzymanego pozostał w szpitalu. Rana po ugodzeniu nie spowodowała obrażeń wewnętrznych. 27-latek trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

No i co z tego ? Starszy nie wniesie sprawy i po ptokach.
(2017.05.21)
Ruska wóda. .Najtańsze ga. .wno i potem takie efekty.
(2017.05.21)
NIe ma to jak kochająca się rodzinka. Ciekawe jak tam wyglądają święta. .
sadi (2017.05.21)

info

1  
  0
I to pewnie w barakach kuzwa szkoda tych porzadych ludzi ktorzy tam musza mieszkac. Zabierajcie stamtad albo te porzadne rodziny albo te padline alkoholowa co tam moieszka. A na kogo wyrosna tamte dzieci ? patrzac na patologie? jakie beda mialy wzorce?Strach myslec.
kiks (2017.05.21)

info

2  
  0
wóda zryje banie.
okoniowaty (2017.05.21)
Panie Nowacki chyba na "odtruciu" a nie "otruciu".
(2017.05.21)

info

1  
  0
ale pan nowacki to tylko przekaźnik do mediów. Na emeryturze będzie miał inne spojrzenie. Jeszcze komunista iasferzysta z N. M. L z pobiciami w tle niejaki Konert awansował na komendanta tórz przed emeryturą a niejakiego Osika też ZOMOWCA awansowali po aserze z niewinnym człowiekiem z Rychlik. Przyszła na was pora.
(2017.05.21)

info

1  
  1
Młodszy z braci miał wybiec za starszym z mieszkania i tam ugodzić go nożem w klatkę piersiową. co za dekle piszą te informacje. to wygląda jak scenariusz do filmu a nie opis zdarzenia.
Kukaczowicz (2017.05.21)

info

0  
  0
Kuźva, to ja na specjalistę czekam 7 miesięcy, a tu proszę! Tylko uchlać się i od razu do szpitala wiozą! Kto rachunek wystawi? Bo ja ze swojej składki nie chcę dać ani grosza na ku*asiarza
Ciśnieniowiec (2017.05.21)

info

2  
  0
on moze sobie nie wnosic ale sprawa juz jest czy ktos tego chce czy nie.
airj\joi (2017.05.21)