UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I to pewnie w barakach kuzwa szkoda tych porzadych ludzi ktorzy tam musza mieszkac. Zabierajcie stamtad albo te porzadne rodziny albo te padline alkoholowa co tam moieszka. A na kogo wyrosna tamte dzieci ? patrzac na patologie? jakie beda mialy wzorce?Strach myslec.
kiks