UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale pan nowacki to tylko przekaźnik do mediów. Na emeryturze będzie miał inne spojrzenie. Jeszcze komunista iasferzysta z N. M. L z pobiciami w tle niejaki Konert awansował na komendanta tórz przed emeryturą a niejakiego Osika też ZOMOWCA awansowali po aserze z niewinnym człowiekiem z Rychlik. Przyszła na was pora.