UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale pan nowacki to tylko przekaźnik do mediów. Na emeryturze będzie miał inne spojrzenie. Jeszcze komunista iasferzysta z N. M. L z pobiciami w tle niejaki Konert awansował na komendanta tórz przed emeryturą a niejakiego Osika też ZOMOWCA awansowali po aserze z niewinnym człowiekiem z Rychlik. Przyszła na was pora.


Anuluj