UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale pan nowacki to tylko przekaźnik do mediów. Na emeryturze będzie miał inne spojrzenie. Jeszcze komunista iasferzysta z N. M. L z pobiciami w tle niejaki Konert awansował na komendanta tórz przed emeryturą a niejakiego Osika też ZOMOWCA awansowali po aserze z niewinnym człowiekiem z Rychlik. Przyszła na was pora.