UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kuźva, to ja na specjalistę czekam 7 miesięcy, a tu proszę! Tylko uchlać się i od razu do szpitala wiozą! Kto rachunek wystawi? Bo ja ze swojej składki nie chcę dać ani grosza na ku*asiarza

Ciśnieniowiec

Anuluj