UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kuźva, to ja na specjalistę czekam 7 miesięcy, a tu proszę! Tylko uchlać się i od razu do szpitala wiozą! Kto rachunek wystawi? Bo ja ze swojej składki nie chcę dać ani grosza na ku*asiarza
Ciśnieniowiec
Kuźva, to ja na specjalistę czekam 7 miesięcy, a tu proszę! Tylko uchlać się i od razu do szpitala wiozą! Kto rachunek wystawi? Bo ja ze swojej składki nie chcę dać ani grosza na ku*asiarza
Ciśnieniowiec