Sytuacja miała miejsce w sobotę około godziny 8.20 przy ul. Mickiewicza. Tam patrol drogówki zatrzymał do kontroli osobowe audi 80. Za kierownicą samochodu siedział 66-letni mężczyzna. Jako, że wewnątrz auta policjanci wyczuli zapach alkoholu postanowili przebadać kierującego alkotestem. Wynik badania to 0,6 promila. 66-latek odpowie teraz za przestępstwo, jakim jest kierowanie autem po pijanemu. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter