66-latek pod wpływem alkoholu kierował audi

10
04.06.2017
66-latek pod wpływem alkoholu kierował audi
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali przy ul. Mickiewicza 66-latka, który kierował samochodem. Wynik badania alkotestem to 0,6 promila alkoholu w organizmie.
Sytuacja miała miejsce w sobotę około godziny 8.20 przy ul. Mickiewicza. Tam patrol drogówki zatrzymał do kontroli osobowe audi 80. Za kierownicą samochodu siedział 66-letni mężczyzna. Jako, że wewnątrz auta policjanci wyczuli zapach alkoholu postanowili przebadać kierującego alkotestem. Wynik badania to 0,6 promila. 66-latek odpowie teraz za przestępstwo, jakim jest kierowanie autem po pijanemu. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

stary głupi CAP
(2017.06.04)

info

6  
  3
młody dureń sterowany zakazami
(2017.06.04)

info

3  
  8
nie mowcie stary, tylko wczesny emeryt, 0,6 promila, ile to piw, dwa ? to co ztymi po 2 promilach i więcej, idą na 10 lat do kozy ? dziwny prawnie ten nasz kraj.
(2017.06.04)

info

1  
  3
Złapali starszego, schorowanego człowieka pewnie z cukrzycą, problemami z układem krążenia, wydolnościowym, kostnym itp ale co tam. Ważny wynik i statystyka.
(2017.06.04)

info

3  
  6
Co z mordercami na komendzie we Wrocławiu ? Co z elbląskimi katami wymuszającymi przyznanie się niewinnego człowieka z Rychlik do okrutnego morderstwa ?
(2017.06.04)

info

3  
  3
Niech twoja rodzina spotka się z tym "schorowanym człowiekiem" na drodze. ..
(2017.06.04)

info

5  
  3
Mam szczerą nadzieję że zostanie mu skonfiskowany ten samochód nim zabije kogoś po pijaku ! Ilu z was by chciało jechać do prosektorium na identyfikację ciała kogoś ze swojej rodziny zabitego przez PIJAKA za kierownicą ?!
(2017.06.04)

info

5  
  3
stary dureń, zutylizoc
(2017.06.04)

info

2  
  6
Policja powinna mieć prawo strzału w potylicę wszystkim zapijaczonym mordom od razu po wyciągnięciu MORDERCY z burakowozu. Może wtedy MORDERCY by się dwa razy zastanowili zanim by wsiedli z zapitym ryjem za kierownicę.
(2017.06.04)

info

1  
  0
On był tylko wczorajszy
kufelek (2017.06.05)

info

0  
  2