UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam szczerą nadzieję że zostanie mu skonfiskowany ten samochód nim zabije kogoś po pijaku ! Ilu z was by chciało jechać do prosektorium na identyfikację ciała kogoś ze swojej rodziny zabitego przez PIJAKA za kierownicą ?!