UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie mowcie stary, tylko wczesny emeryt, 0,6 promila, ile to piw, dwa ? to co ztymi po 2 promilach i więcej, idą na 10 lat do kozy ? dziwny prawnie ten nasz kraj.
nie mowcie stary, tylko wczesny emeryt, 0,6 promila, ile to piw, dwa ? to co ztymi po 2 promilach i więcej, idą na 10 lat do kozy ? dziwny prawnie ten nasz kraj.