UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co z mordercami na komendzie we Wrocławiu ? Co z elbląskimi katami wymuszającymi przyznanie się niewinnego człowieka z Rychlik do okrutnego morderstwa ?
Co z mordercami na komendzie we Wrocławiu ? Co z elbląskimi katami wymuszającymi przyznanie się niewinnego człowieka z Rychlik do okrutnego morderstwa ?