UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co z mordercami na komendzie we Wrocławiu ? Co z elbląskimi katami wymuszającymi przyznanie się niewinnego człowieka z Rychlik do okrutnego morderstwa ?


Anuluj