UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam szczerą nadzieję że zostanie mu skonfiskowany ten samochód nim zabije kogoś po pijaku ! Ilu z was by chciało jechać do prosektorium na identyfikację ciała kogoś ze swojej rodziny zabitego przez PIJAKA za kierownicą ?!


Anuluj