UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam szczerą nadzieję że zostanie mu skonfiskowany ten samochód nim zabije kogoś po pijaku ! Ilu z was by chciało jechać do prosektorium na identyfikację ciała kogoś ze swojej rodziny zabitego przez PIJAKA za kierownicą ?!