17-latek o mało nie wjechał do rzeki

19
18.06.2018
17-latek o mało nie wjechał do rzeki
fot. policja
W minioną sobotę policjanci z ruchu drogowego obsługiwali nietypową interwencję w miejscowości Różany na terenie gminy Gronowo Elbląskie. 17-latek bez wiedzy brata wziął audi i wspólnie z kolegami urządził sobie „przejażdżkę”. Zakończyła się ona groźną kolizją na moście. Chłopak spowodował zagrożenie na drodze i o mały włos nie wjechał do rzeki. Za brawurową akcję został przykładnie ukarany.
Zdarzenie miało miejsce około godz. 18 w miejscowości Różany (gm. Gronowo Elbląskie). 17-latek jadąc od Zwierzna w kierunku Gronowa jechał zbyt szybko. Stracił panowanie nad autem, które wbiło się bariery ochronne mostu na rzece Tyna. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący był trzeźwy. Nie miał uprawnień.
   - Zarówno 17-latek, jak i jego dwaj koledzy nie doznali żadnych obrażeń. Mieli dużo szczęścia. Auto mogło wpaść do rzeki, a oni sami mogliby się utopić  – powiedział sierż. szt. Maciej Krztoń, policjant ruchu drogowego, który obsługiwał zdarzenie.
   Za jazdę bez uprawnień oraz za spowodowanie zagrożenia na drodze, kierujący został ukarany dwoma mandatami po 500 zł. Okazało się, że nastolatek „pożyczył” auto od starszego brata, który o zdarzeniu dowiedział się od policjantów.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
.. .Wcześniej odbił się od betonowej barierki z prawej strony i wtedy przeleciał na drugą kosząc metalową barierę. O mały włos zabiłby ludzi będących w pobliżu drogi! Skończony d..!!!
xyz... (2018.06.18)
No gimby, będzie beka, dawaj jadziem.
(2018.06.18)

info

10  
  0
@xyz... - jak większość obecnych nastolatków.
(2018.06.18)
Został przykładnie ukarany, czyli jak?
(2018.06.18)
GTA w realu, lol :)
John (2018.06.18)
@John - Tylko ustawienia fizyki na maxa.
(2018.06.18)
Na wsi jest totalne poczucie bezkarności i owoce tego widzimy praktycznie na co dzień. Ciekawe kto jest winien tego poczucia wieśniaków???
(2018.06.18)

info

9  
  5
O mój Boże, nebraska jest niebezpieczna!!
kontrolowacnebraskę! (2018.06.18)
Nie napisano, skąd - ale napisano gdzie. Ba wsi miejscowi jeźdżą po pijaku, a miastowi chcą być "lepsi", ale często im nie wychodzi. A jak radiowóz wyjeźdża na wioski to po wyjechaniu z Pasłęka, Elbląga etc. zaraz jest tel. i "swoi" są już spokojni.
(2018.06.18)
Co to jest 500 zł nawet razy dwa, jak te całe wioski z 500 +, żyją. Kiedyś, na taki mandat Ojciec musiałby ubić świniu, krowu, gęsiu i do tego dobrze jeszcze wpie. .spuścić.
Ha............. (2018.06.18)

info

2  
  2