Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Wybrany wątek opinii
Nie napisano, skąd - ale napisano gdzie. Ba wsi miejscowi jeźdżą po pijaku, a miastowi chcą być "lepsi", ale często im nie wychodzi. A jak radiowóz wyjeźdża na wioski to po wyjechaniu z Pasłęka, Elbląga etc. zaraz jest tel. i "swoi" są już spokojni.
(2018.06.18)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Powrót do komentarzy