UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie napisano, skąd - ale napisano gdzie. Ba wsi miejscowi jeźdżą po pijaku, a miastowi chcą być "lepsi", ale często im nie wychodzi. A jak radiowóz wyjeźdża na wioski to po wyjechaniu z Pasłęka, Elbląga etc. zaraz jest tel. i "swoi" są już spokojni.


Anuluj