UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na wsi jest totalne poczucie bezkarności i owoce tego widzimy praktycznie na co dzień. Ciekawe kto jest winien tego poczucia wieśniaków???


Anuluj