A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Samochodzik by się na plecy w rzece przewrócić i po. .zawodach.
dwa razy 500+ poszło haha
I rozbili małysza. Małysze idą na wieś umrzeć.
Niby jak został ukarany ? Przecież on nie pracuje a ukaraliście ojca i matkę bo mandaty pójdą z ich portfela.
@kontrolowacnebraskę! - Nędza Elbląska nie lepsza, zdarzenie z wczoraj (18.06). NE wyprzedzał na "trzeciego", odcinek Elbląg-Piastowo. Gdyby nie to, że samochód przede mną hamował była by czołówka przy prędkości min. 120/h, a to nie pierwszy raz. Nie wspomnę o wyprzedzaniu na zakrętach, w szczególności w godzinach między 14-17.
A niby jak miał być ukarany? Źle wychowany to rodzice przecież za to odpowiadają, albo może inaczej, co???
@Dede - to jest B5,małyszem nazywano B6 bo takie audi wygrał Małysz.
Auto wziął od starszego brata. .. gorszej kary nie ma :-)
@xyz... - jak nie widziałeś to nie pisz kłamstw