19
18.06.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Samochodzik by się na plecy w rzece przewrócić i po. .zawodach.
DoKościoła. (2018.06.18)

info

3  
  0
dwa razy 500+ poszło haha
(2018.06.18)

info

2  
  1
I rozbili małysza. Małysze idą na wieś umrzeć.
Dede (2018.06.18)
Niby jak został ukarany ? Przecież on nie pracuje a ukaraliście ojca i matkę bo mandaty pójdą z ich portfela.
(2018.06.19)
@kontrolowacnebraskę! - Nędza Elbląska nie lepsza, zdarzenie z wczoraj (18.06). NE wyprzedzał na "trzeciego", odcinek Elbląg-Piastowo. Gdyby nie to, że samochód przede mną hamował była by czołówka przy prędkości min. 120/h, a to nie pierwszy raz. Nie wspomnę o wyprzedzaniu na zakrętach, w szczególności w godzinach między 14-17.
(2018.06.19)
A niby jak miał być ukarany? Źle wychowany to rodzice przecież za to odpowiadają, albo może inaczej, co???
(2018.06.19)
@Dede - to jest B5,małyszem nazywano B6 bo takie audi wygrał Małysz.
imponderabilia (2018.06.19)
Auto wziął od starszego brata. .. gorszej kary nie ma :-)
@KosJan (2018.06.20)
@xyz... - jak nie widziałeś to nie pisz kłamstw
elbląg (2019.02.02)