15-letni "kierowca" zatrzymany przez policjantów

7
04.09.2018
15-letni kierowca zatrzymany przez policjantów
Policjanci z ogniwa ruchu drogowego w Braniewie zatrzymali jadącego samochodem 15-latka. Konsekwencje poniesie jednak nie tylko on. Funkcjonariusze skierują także wniosek o ukaranie matki chłopca za to, że pozwalała synowi prowadzić. Jak ustalili policjanci, kobieta bywała także pasażerką samochodu, który prowadził syn.
Wczoraj (3 września) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że w okolicy Braniewa samochodem osobowym jeździ nieletni. Na wskazaną trasę wysłano patrol ruchu drogowego. Po chwili funkcjonariusze zatrzymali do kontroli nadjeżdżające auto i potwierdzili zgłoszenie. Za kierownicą siedział 15-latek. Policjanci wezwali na miejsce jego matkę. Funkcjonariusze rozmawiając z kobietą nie kryli zdziwienia. Oznajmiła ona bowiem, że pozwoliła synowi jechać samochodem. Co więcej zdarzało się już, że podróżowała z nim jako pasażerka , bo jak twierdzi syn, dobrze prowadzi. W takiej sytuacji policjanci mogli podjąć tylko jedną decyzję – skierować przeciwko matce 15-latka wniosek o ukaranie do sądu. O tym, że nieletni jeździ samochodem, funkcjonariusze powiadomią również sąd rodzinny i nieletnich.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Myslenie kobiety szok ato niebyla czasem blondynka
(2018.09.04)

info

9  
  3
Mając 10 lat jeździłem ciągnikiem, wozem konnym nawet po piwo dla żniwiarzy, miałem komarka, zbudowałem gokarda z silnikiem WSK a ojciec dawał pokierować autem od święta po drodze publicznej. Efekt - zero wypadków z mojej winy. Ten kraj skretyniał do reszty.
(2018.09.04)
Szacun dla dzieciaka, mój syn lat 15 ogniska nie rozpali. Moja wina ale tylko po części, po prostu go to nie interesuje a na siłę ciągnąc nie mam zamiaru. Potem się królewicze obudzą jak by dostali 5 kilowym młotem w cymbał. Ich sprawa, ja się będę śmiał. Pozdro dla wszystkich;-)
(2018.09.04)
Kiedyś to się chodziło snać za obore. Teraz są inne drogi , inne prędkości, większy ruch więc dziadek pierdul nie opowiadaj.
(2018.09.04)
Frajer z ciebie a nie ojciec.
(2018.09.04)
Zawsze mówiłem, że nie wszyscy powinni mieć dzieci.
(2018.09.05)

info

1  
  1
Na wioskach to bardzo częste zjawisko !! Poczucie bezkarności !!! Powód: to zbyt mało kontroli policji na wioskach !
(2018.09.05)

info

2  
  3