UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szacun dla dzieciaka, mój syn lat 15 ogniska nie rozpali. Moja wina ale tylko po części, po prostu go to nie interesuje a na siłę ciągnąc nie mam zamiaru. Potem się królewicze obudzą jak by dostali 5 kilowym młotem w cymbał. Ich sprawa, ja się będę śmiał. Pozdro dla wszystkich;-)