UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mając 10 lat jeździłem ciągnikiem, wozem konnym nawet po piwo dla żniwiarzy, miałem komarka, zbudowałem gokarda z silnikiem WSK a ojciec dawał pokierować autem od święta po drodze publicznej. Efekt - zero wypadków z mojej winy. Ten kraj skretyniał do reszty.