UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wioskach to bardzo częste zjawisko !! Poczucie bezkarności !!! Powód: to zbyt mało kontroli policji na wioskach !
Na wioskach to bardzo częste zjawisko !! Poczucie bezkarności !!! Powód: to zbyt mało kontroli policji na wioskach !