1,5 promila i bez uprawnień

8
05.07.2018
1,5 promila i bez uprawnień
Policjanci z ruchu drogowego w miejscowości Jelonki zatrzymali do kontroli osobową skodę. Jak się okazało po chwili, kierowca był pijany. 
Zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 19 w miejscowości Jelonki. Patrol zatrzymał mężczyznę kierującego skodą octavią. W trakcie kontroli zbadano jego trzeźwość. Okazało się, że mężczyzna ma 1,5 promila alkoholu w organizmie.
   Podczas sprawdzenia danych w bazie okazało się na dodatek, że mężczyzna on cofnięte uprawnienia do kierowania. Dalej już nie pojechał. Pojazd przekazano innej trzeźwej osobie.
   Kierujący usłyszy teraz zarzut kierowania autem w stanie nietrzeźwości oraz jazdy bez uprawnień. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ostatnio przekazują pojazd innej trzeźwej osobie. Chyba w końcu ukrucili proceder współpracy z laweciarzami.
(2018.07.05)

info

3  
  1
Znowu jakiś wiochmen ! To co na wsiach jest wykrywane to tylko malutki ułameczek a ile jest królów szos zap. .. .jących po drogach ! Brak totalny nadzoru w podelblaskich wioskach.
(2018.07.05)
Na wioskach podczas całej służby1 ew. 2 pijanych, w Elblagu w tym samym czasie 3-4.I o czym my mówimy?????W Pasłęku podobnie. CZYŻ NIE PRAWDA???
(2018.07.05)
Nie wierzę, na wioskach jest fatalnie pod każdym względem. Przykładów jest cała masa codzienne.
(2018.07.05)

info

0  
  1
znowu ten pijany policjant na zdjęciu
(2018.07.05)

info

2  
  1
Dziś chłopaki stali na robotniczej obok monopolu u szwagra i lornetkowali, czaili się na jadących od strony rynku, akcja komórka ???
all (2018.07.06)

info

1  
  1
Widział ktoś trzeźwego na wiosce?
QbeeQ (2018.07.08)
@QbeeQ - - W szczególności jak są żniwa !? Tylko należałoby pojeździć i po kontrolować, ale kto to zrobi? Hmm. .. policja? Chyba nie, bo nie mają absolutnie żadnej ochoty.
(2018.07.10)