UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu jakiś wiochmen ! To co na wsiach jest wykrywane to tylko malutki ułameczek a ile jest królów szos zap. .. .jących po drogach ! Brak totalny nadzoru w podelblaskich wioskach.


Anuluj