Wybrany wątek opinii
Znowu jakiś wiochmen ! To co na wsiach jest wykrywane to tylko malutki ułameczek a ile jest królów szos zap. .. .jących po drogach ! Brak totalny nadzoru w podelblaskich wioskach.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Na wioskach podczas całej służby1 ew. 2 pijanych, w Elblagu w tym samym czasie 3-4.I o czym my mówimy?????W Pasłęku podobnie. CZYŻ NIE PRAWDA???
Do moderacji
Odpowiedz
0
1