UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś chłopaki stali na robotniczej obok monopolu u szwagra i lornetkowali, czaili się na jadących od strony rynku, akcja komórka ???
all
Dziś chłopaki stali na robotniczej obok monopolu u szwagra i lornetkowali, czaili się na jadących od strony rynku, akcja komórka ???
all