UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wioskach podczas całej służby1 ew. 2 pijanych, w Elblagu w tym samym czasie 3-4.I o czym my mówimy?????W Pasłęku podobnie. CZYŻ NIE PRAWDA???
Na wioskach podczas całej służby1 ew. 2 pijanych, w Elblagu w tym samym czasie 3-4.I o czym my mówimy?????W Pasłęku podobnie. CZYŻ NIE PRAWDA???