UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na wioskach podczas całej służby1 ew. 2 pijanych, w Elblagu w tym samym czasie 3-4.I o czym my mówimy?????W Pasłęku podobnie. CZYŻ NIE PRAWDA???


Anuluj