UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@007 - jak zwykle nikt nie rozumie sarkazmu 007 ehhh, ale generalnie racja właściciel czy z moskwy czy berlina tego pocisku powinien dostać kwit do zapłaty za utylizację, a co dzieci mają z tym wspólnego ? czemu zawsze wyprowadza się dzieci na 1 szereg jak jest cos poważnego i zarazem prostego do zrobienia ? dzieci trzeba pilnować żeby nie bawiły sie pociskami, nożami, prądem, czy psim gównem bo dzieci to tylko dzieci, jak by poraził dziecko prąd to miałbyś pretensje do elektrowni ?. .. .jakie to polskie. .. .

x2

Anuluj