UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem że właściciele tego pocisku nie zapłacą za utylizację tylko zrobi to polski podatnik, skoro tak to powinno sie go odesłać tam gdzie jego miejsce czyli do właściciela nawet na koszt podatnika tak dla zasady, i niech sobie go nawet zeżrą albo wsadzą w 4 litery

007