UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem że właściciele tego pocisku nie zapłacą za utylizację tylko zrobi to polski podatnik, skoro tak to powinno sie go odesłać tam gdzie jego miejsce czyli do właściciela nawet na koszt podatnika tak dla zasady, i niech sobie go nawet zeżrą albo wsadzą w 4 litery

007

Anuluj