Zagrał Pullover

4
25.07.2011
Zagrał Pullover
fot. AD
Łagodne dźwięki instrumentów klawiszowych, basu i perkusji oraz aksamitny głos wokalistki otulił gości klubu muzycznego Mjazzga niczym ciepły... Pullover. Zobacz zdjęcia z sobotniego koncertu.
Zespół powstał w 2005 roku w Gdyni. Na klawiszach gra Mirosław Hałenda, na gitarze Rafał Wałdoch, na basie Darek Śleszyński, a na perkusji Michał Kruczalak. Wokalistką zespołu jest Dominika Pawłowska (obecnie Paradowska), laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych, finalistka czwartej edycji programu „Idol”.
   Muzyka zespołu to mieszanka neo-soulu, funkowo-klubowych bitów i acido-smooth jazzowych klimatów. Podczas sobotniego koncertu w Mjazzdze zespół wykonał utwory ze swojej debiutanckiej płyty „Evergreen”.
   Publiczności się podobało.
   - Fajna muzyka, taka lightowa, do posłuchania i pobujania się trochę. No i interesująca wokalistka – mówił jeden z widzów. – Nareszcie coś się dzieje w naszym mieście, są koncerty, przyjeżdżają różne zespoły. Jestem bardzo zadowolony.
   
   
OK

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

naprawde swietny koncert. swietna muzyka, swietne wykonanie, profesjonalnie, ale na luzie. muzyka idealnie pasowala do lokalu. pieknie bylo :)
(2011.07.25)

info

0  
  0
co jest grane?Czemu nie podano więcej żadnych szczegułów tego koncertu?Gdzie on się odbył i o której godzinie??Wiemy tylko, że zespół powstał w Gdyni, a gdzie teraz dali koncert?No i czemu dowiadujemy się już jak zawsze po fakcie?
gochaK (2011.07.25)

info

0  
  0
gochak w pierwszym zdaniu masz podane że koncert odbył się w klubie mjazzga, jest również napisanę że w zeszłą sobotę, a o której godzinie to chyba mozna sie mniej więcej domyślić? ja zapowiedź widziałam że dwa razy na portElu
(2011.07.25)

info

0  
  0
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie i za bardzo miłe słowa o samym koncercie i za prześliczne zdjęcia, obiecujemy, że postaramy się wrócić na jesień, niezależnie od pogody, aby Was rozpuścić, bo Wy nas też nieźle rozpuściliście! Pozdrawiamy! najlepsza publika ever! fanpejdż http://www.facebook.com/pages/PULLOVER/120602641287914 i www.pullover.pl
smokmarcin (2011.07.26)

info

0  
  0