UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
naprawde swietny koncert. swietna muzyka, swietne wykonanie, profesjonalnie, ale na luzie. muzyka idealnie pasowala do lokalu. pieknie bylo :)
naprawde swietny koncert. swietna muzyka, swietne wykonanie, profesjonalnie, ale na luzie. muzyka idealnie pasowala do lokalu. pieknie bylo :)