UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

naprawde swietny koncert. swietna muzyka, swietne wykonanie, profesjonalnie, ale na luzie. muzyka idealnie pasowala do lokalu. pieknie bylo :)


Anuluj