UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co jest grane?Czemu nie podano więcej żadnych szczegułów tego koncertu?Gdzie on się odbył i o której godzinie??Wiemy tylko, że zespół powstał w Gdyni, a gdzie teraz dali koncert?No i czemu dowiadujemy się już jak zawsze po fakcie?

gochaK