UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie i za bardzo miłe słowa o samym koncercie i za prześliczne zdjęcia, obiecujemy, że postaramy się wrócić na jesień, niezależnie od pogody, aby Was rozpuścić, bo Wy nas też nieźle rozpuściliście! Pozdrawiamy! najlepsza publika ever! fanpejdż http://www.facebook.com/pages/PULLOVER/120602641287914 i www.pullover.pl

smokmarcin

Anuluj